TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ

ELAStYCZNE GODZINY 

Poniedziałek

 

dzieci uczą się wierszyków, słuchają bajek, omawiają obrazki, rozwiązują zagadki i uczą się ładnie mówić. pani logopeda prowadzi zajęcia indywidualne z przedszkolakami.

WYKWALIFIKOWANA KADRA 

opieka nad dziećmi

NAUKA i ZABAWA

WTOREK

 

Dzieci poznają życie zwierząt, roślin i zjawisk przyrody. Rozwijają swoją sprawność fizyczną i uczą się, co robić by być zdrowym. Logorytmika – pląsy i tańce, gra na instrumentach.

ŚRODA
 

Przedszkolaki majsterkują, budują , ćwiczą sprawność manualną przygotowując się do nauki pisania. Logorytmika – pląsy i tańce, gra na instrumentach.

Czwartek

 

Wychowanie przez sztukę - dzieci malują farbami, kleją, lepią, oglądają obrazy, albumy itp. Średniaki i starszaki uczą się mówić po angielsku.

puchatek.radom.pl

PIątek

 

Przedszkolaki uczą się liczyć, porównywać , mierzyć i ważyć. Dodatkowo uczą się samoobsługi, dobrego i bezpiecznego zachowania w każdej sytuacji, poznają nasze najbliższe środowisko zgodnie z zasadą „ wiemy kim jesteśmy”. Logorytmika – nauka śpiewania, gra na instrumentach perkusyjnych, słuchanie muzyki.

Każdego dnia (jeśli jest odpowiednia pogoda) bawimy się na placu zabaw. Dzieci rozwijają swoją sprawność ruchową, spacerują, poznają osiedle . Wszystkie ww. rodzaje zajęć są realizowane wg podstawy programowej MEN, posiadają elementy zabawy i są dostosowane do wieku i poziomu rozwoju dziecka.

puchatek.radom.pl

Strona stworzona w kreatorze www WebWave.